VoIP

Komu je tato služba určena

Služba je určená především firmám a organizacím, případně také živnostníkům a malým podnikatelům, kteří hledají spolehlivé, ale přesto cenově výhodné pevné hlasové služby, například jako náhradu za nedostačující pevné linky (HTS, ISDN).

Zbavte se paušálů

Pevné volání je výjimečné absolutně bezpaušálovou cenovou politikou. Zatímco někteří jiní poskytovatelé telekomunikačních služeb účtují svým zákazníkům paušály za jednotlivé telefonní linky nebo čísla, se službou Pevné volání platíte pouze to, co skutečně provoláte. Spolehněte se.

Snižte náklady na volání

Pevné volání vám umožní snížit náklady na hlasové služby na minimum. Zákazníci, kteří se rozhodli využít této služby, dosahují ve srovnání s předchozím poskytovatelem hlasových služeb úspor v řádu desítek procent

Vyberte si nová telefonní čísla nebo přeneste stávající do naší sítě

Součástí služby Pevné volání jsou telefonní čísla pro pevné linky. Na výběr máme ze všech krajů v ČR—vyberte si, která se vám budou líbit. Jestliže naopak chcete zachovat svá stávající telefonní čísla, jednoduše je přeneste do naší telefonní sítě. Je to snadné a bez výpadku.

Kontaktujte nás info@airnetdt.cz

Přihlášení k účtu VOIP

Absolutní kontrolu nad výdaji na telefonování, kdykoli si zde zkontrolujete kolik jste provolal/a.

Přihlášení